• Aqua park v rakouském Gmündu - Sole - felsen - bad oáza odpočinku a relaxace. Najdete zde celkem 7 bazénů s 930 metry čtverečními vodní plochy : sladkovodní sportovní bazén, sladkovodní venkovní bazén, tobogán, proudový kanál s masážními tryskami, skluzavku o délce 65 m. Atrktivní a rozmanitý saunový svět se skalní saunou - hammam, solnou saunou, parní lázní, ametystovou saunou, achátovou saunou, křišťálovou saunou, lesní saunou a jezírko Assangteich.

      Otevírací doba: neděle - čtvrtek 9. 00 - 22. 00 hod. pátek - sobota 9. 00 - 23. 00

  • Wellnesscentrum v Třeboni je součástí lázní Aurora. Zde můžete využít bazénový komplex, který obsahuje plavecký bazén s mírně slanou vodou, dětské brouzdaliště, vodní atrakce. Dále v centru můžete navštívit fitness, solárium, floating, squash, vibrosaunu, saunu pro 15 osob s venkovním ochlazovacím bazénkem.

      Otevírací doba: pondělí - neděle 7. 00 - 22. 00 hod.

  • Přírodní koupaliště Lazna v Borovanech se nachází v klidové zóně města blízko centra a s krásným výhledem do krajiny. Svým standardem je srovnatelné s ostatními veřejnými koupališti v České republice typu biotop. Jeho originalita spočívá v biologickém způsobu udržování čisté vody, který je zajištěn bez chemické úpravy a probíhá ve filtračních lagunách působením vodních rostlin a přírodních ekosystémů. Je tedy vhodný i pro alergiky, kteří čištěná koupaliště navštěvovat nemohou. Součástí koupaliště je skluzavka, houpačka, vodní hřib a pro plavce pak skokanský můstek, chrliče vody, molo včetně zdvíhacího zařízení pro invalidy. K využití je také hřiště pro plážový volejbal a občerstvení.

      Otevírací doba: červen, září  po - ne 11. 00 - 20. 00 hod.,  červenec, srpen po - ne 10. 00 - 21. 00 hod.  

  • Koupání v pískovnách: pískovna Cep, pískovna Tušť, pískovna Suchudol nad Lužnicí, pískovna Halámky